Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Meie partnerid

Mosaic toetab mitmesuguseid platvorme ja vertikaalseid valdkondi, et aidata ettevõtetel tänapäeva digitaalsel maastikul edu saavutada.
Meie eesmärk on pakkuda kõige lihtsamat ja kiiremat viisi tarkvara ostmiseks ning me saavutame selle, pakkudes kohandatud lahendusi, kiireid hinnapakkumisi ja tarneid ning konkurentsivõimelist hinnakujundust.
Meie platvormitoetus hõlmab kommunikatsiooni- ja koostöövahendeid, nõuetele vastavuse ja juriidilist tarkvara, kliendihaldusplatvorme, klienditeeninduse lahendusi, arendusvahendeid, digitaalse kaubanduse platvorme, personalitarkvara, IT-haldusvahendeid, turundustarkvara, kontoritootlikkuse tarkvara, tootlikkuse vahendeid, müügilahendusi, turvatarkvara, analüüsiplatvorme, varundus- ja katastroofi taastamise lahendusi ning loovtarkvara.
Pakume tuge ka sellistele vertikaalsetele valdkondadele nagu valitsus, haridus ja kaubandus. Kui otsite lahendusi, et tõhustada tegevust valitsusasutuses, tõhustada koostööd haridusasutuses või optimeerida digitaalset kaubandust oma ettevõtte jaoks, aitab meie meeskond teil leida õige tarkvara teie eesmärkide saavutamiseks.
Teeme koostööd enam kui 60 juhtiva SaaS-teenuse pakkujaga ning meie litsentsimisalane kogemus tagab, et suudame pakkuda õigeid lahendusi igale ärivajadusele. Võtke meiega juba täna ühendust, et saada lisateavet meie platvormi ja vertikaalsete tugiteenuste pakkumiste kohta.