Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Meie teenused

Mosaic pakub mitmesuguseid teenuseid, et toetada ettevõtteid nende digitaalsel ümberkujundamisel. Meie tähelepanu keskmes on kõige lihtsam ja kiirem viis tarkvara ostmiseks ning me saavutame selle, pakkudes kohandatud lahendusi, kiireid hinnapakkumisi ja tarneid ning konkurentsivõimelist hinnakujundust.

  • Tarkvara Litsentside müük
  • Tarkvara litsents Konsultatsioonid
  • Tarkvara rakendamine
  • Tarkvara toetus
  • Tarkvara kasutajakoolitus

Tarkvaralitsentside müük

Meie tarkvaralitsentside müügiteenus hõlmab laia valikut litsentseerimisvõimalusi enam kui 60 juhtivalt SaaS-teenuse pakkujalt, mis tagab meie klientidele juurdepääsu kõige uuematele ja uuenduslikumatele tarkvaralahendustele.

Tarkvaralitsentside nõustamine

Meie tarkvaralitsentside nõustamisteenus on mõeldud selleks, et aidata klientidel leida oma ettevõtte vajadustele sobiv litsentsimislahendus. Meie eksperdid teevad tihedat koostööd klientidega, et mõista nende vajadusi ja pakkuda nende ärieesmärkidele vastavaid litsentseerimislahendusi.

Tarkvara rakendamine

Meie tarkvara juurutusteenus keskendub sellele, et meie pakutavad tarkvaralahendused oleksid korrektselt ja tõhusalt rakendatud. Meie kogenud spetsialistide meeskond teeb tihedat koostööd klientidega, et pakkuda terviklikku rakendusteenust, sealhulgas tarkvara seadistamist, konfigureerimist ja integreerimist olemasolevate süsteemidega.

Tarkvara tugi

Meie tarkvara tugiteenus on loodud selleks, et pakkuda klientidele pidevat tuge, et tagada nende tarkvaralahenduste tõrgeteta toimimine. Meie tugimeeskond on ööpäevaringselt kättesaadav, et pakkuda abi ja lahendada kõik tekkivad probleemid.

Tarkvara kasutajakoolitus

Meie tarkvara kasutajakoolituse teenus on mõeldud selleks, et kliendid saaksid oma tarkvaralahendustest kõige rohkem kasu. Meie ekspertide meeskond pakub põhjalikke koolitusprogramme, mis on kohandatud vastavalt kliendi vajadustele, tagades, et kasutajatel on tarkvaralahenduste tõhusaks kasutamiseks vajalikud oskused.

inimesed kuulavad esitlust

KKK

Mosaic on üle 50 juhtiva tarkvaratootja ametlik edasimüüja. See tähendab, et meil on nende müüjatega sõlmitud suhted, mis võimaldab meil pakkuda oma klientidele konkurentsivõimelist hinda nende tarkvaralahendustele. Meie meeskond on pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele parimat väärtust, ning me teeme tihedat koostööd oma müüjatega, et pidada läbirääkimisi hinnakujunduse üle ning pakkuda eripakkumisi ja allahindlusi, kui need on saadaval. Lisaks sellele tagavad meie teadmised tarkvaralitsentside valdkonnas, et meie kliendid järgivad litsentsireegleid, saades samal ajal oma investeeringu eest parima hinna ja kvaliteedi. Mosaiciga võivad kliendid usaldada, et nad saavad kõige põhjalikumad tarkvaravalikud kõige konkurentsivõimelisemate hindadega.

Mosaic mõistab, et tarkvarahangete puhul on aeg väga oluline. Seepärast oleme välja töötanud lihtsustatud protsessi, mis võimaldab meil pakkuda kiireid ja täpseid tarkvarapakkumisi. Meie ekspertide meeskonnal on laialdased teadmised tarkvaralitsentside kohta ning nad teevad tihedat koostööd meie klientidega, et mõista nende ainulaadseid vajadusi ja eesmärke. Meil on ka suhted enam kui 50 juhtiva tarkvaratootjaga, mis võimaldab meil pakkuda oma klientidele kiiresti ja tõhusalt põhjalikke tarkvaravõimalusi kõige konkurentsivõimelisemate hindadega. Mosaiciga võivad kliendid usaldada, et nad saavad kiireid ja usaldusväärseid tarkvara hinnapakkumiste koostamise teenuseid, et nad saaksid teha teadlikke otsuseid ja saada oma ärieesmärkide saavutamiseks vajalikke tarkvaralahendusi.
Mosaic teab, et tarkvara tarnimisel on aeg väga oluline. Seepärast teeme oma klientidega tihedat koostööd, et tagada nende tarkvaralahenduste võimalikult kiire ja tõhus tarnimine. Meie meeskonnal on laialdased kogemused tarkvara hankimise ja tarnimise valdkonnas, mis võimaldab meil protsessi algusest lõpuni tõhusalt juhtida. Meil on ka väljakujunenud suhted juhtivate tarkvaratootjatega, mis võimaldab meil tellimusi kiiresti ja täpselt töödelda ning tarkvaralahendusi õigeaegselt tarnida. Lisaks pakume asjatundlikku nõustamist ja tuge, et meie kliendid saaksid oma tarkvaralahendustest kõige rohkem kasu. Mosaiciga võivad kliendid usaldada, et nad saavad kiire ja usaldusväärse tarkvara tarnimise teenuse, nii et nad saavad oma tarkvaralahendusi võimalikult kiiresti kasutama hakata.
Mosaic mõistab, et tarkvara litsentsimine võib olla keeruline ja segane. Seepärast on meil ekspertide meeskond, kellel on laialdased kogemused tarkvara müügi ja litsentseerimise valdkonnas, enam kui 15-aastane kogemus. Meie meeskond on pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele kõige ajakohasemat teavet litsentseerimiseeskirjade ja nõuetele vastavuse kohta, et nad saaksid teha teadlikke otsuseid oma tarkvaralahenduste kohta. Teeme tihedat koostööd juhtivate tarkvaratootjatega, et meie kliendid järgiksid litsentsireegleid ja saaksid samal ajal oma investeeringu eest parima hinna ja kvaliteedi suhte. Lisaks pakume ekspertide nõu ja tuge, et aidata klientidel tarkvaralitsentside keerulises maailmas orienteeruda. Mosaiciga võivad kliendid usaldada, et nad töötavad ekspertide meeskonnaga, kellel on teadmised ja kogemused, et tagada nende tarkvaralahenduste täielik vastavus nõuetele ja optimeerimine nende ainulaadsete ärivajaduste jaoks.
Mosaic on võtnud endale kohustuse pakkuda oma klientidele erakordset klienditeenindust ja tuge. Me mõistame, et tarkvaralahendused on ainult nii tõhusad kui nendega kaasnev tugi. Seepärast pakume mitmesuguseid tarkvaratugiteenuseid, et meie kliendid saaksid oma tarkvaralahendustest kõige rohkem kasu. Meie ekspertide meeskond on valmis pakkuma tehnilist tuge ja vastama kõikidele küsimustele, mis meie klientidel oma tarkvaralahenduste kohta tekkida võivad. Pakume ka koolitus- ja sisseelamisteenuseid, et tagada, et meie kliendid oleksid täielikult varustatud oma tarkvaralahenduste tõhusaks kasutamiseks. Lisaks teeme tihedat koostööd juhtivate tarkvaratootjatega, et olla kursis tarkvara viimaste uuenduste ja arengutega, nii et saame pakkuda oma klientidele võimalikult täpset ja õigeaegset teavet. Mosaiciga võivad kliendid usaldada, et nad saavad oma tarkvaralahenduste edukaks kasutamiseks vajalikku tuge ja ressursse.
Mosaic mõistab, kui oluline on kasutajate koolitamine tarkvaralahenduste puhul. Kuigi mõned tarkvaratootjad pakuvad kasutajakoolitust täiendava tasulise teenusena, töötame koos oma klientidega, et pakkuda võimaluse korral koolitusressursse. Pange siiski tähele, et kasutajakoolituse kättesaadavus võib erineda sõltuvalt konkreetsest tarkvaralahendusest ja müüjast. Meie ekspertide meeskond on valmis vastama kõikidele küsimustele, mis meie klientidel võivad olla kasutajakoolituse kohta, ja me soovitame alati hea meelega koolitusressursse, kui need on kättesaadavad. Lisaks pakume sisseelamisteenuseid, et aidata klientidel oma tarkvaralahendusi kasutusele võtta, ning meie meeskond on alati valmis pakkuma tehnilist tuge ja abi mis tahes tekkivate küsimuste korral. Mosaicuga võivad kliendid usaldada, et me teeme nendega koostööd, et pakkuda neile tarkvaralahenduste edukaks kasutamiseks vajalikke ressursse ja tuge.
Absoluutselt. Meil, Mosaic'il, on ulatuslik kogemus koostööst valitsusasutustega tarkvaralahenduste pakkumisel. Me mõistame, et valitsusasutustel on tarkvaralahenduste osas sageli unikaalsed nõuded, ning teeme oma klientidega tihedat koostööd, et tagada nende vajaduste täitmine. Paljudel juhtudel on valitsusasutustele saadaval spetsiaalsed hinnakujundusvõimalused ja me oleme nende hinnastruktuuridega hästi kursis. Meie ekspertide meeskond on valmis andma nõu ja tuge kogu ostuprotsessi vältel, alates õige tarkvaralahenduse valikust kuni hinnakujunduse ja tarnetingimuste läbirääkimisteni. Mosaicuga võivad valitsusasutused usaldada, et nad saavad tarkvaraga seotud otsuste tegemiseks vajaliku ekspertiisi ja toetuse.
Jah, me oleme spetsialiseerunud koostööle haridusasutustega, et pakkuda tarkvaralahendusi, mis vastavad nende ainulaadsetele vajadustele. Oleme Mosaicis loonud pikaajalised suhted juhtivate haridusasutuste ja spetsiaalse tarkvara tarnijatega ning meil on põhjalik arusaam haridussektoris kõige sagedamini kasutatavatest tarkvaralahendustest. Paljud müüjad, kellega me koostööd teeme, pakuvad haridusasutustele erihindu ja me tunneme neid hinnastruktuure hästi, et meie kliendid saaksid oma tarkvaraostude eest parima võimaliku hinna. Meie ekspertide meeskond on valmis andma nõu ja tuge kogu ostuprotsessi vältel, alates õige tarkvaralahenduse valikust kuni hinnakujunduse ja tarnetingimuste läbirääkimisteni. Tänu Mosaicile võivad haridusasutused usaldada, et nad saavad teadmisi ja tuge, mida nad vajavad, et teha teadlikke tarkvara ostuotsuseid, mis vastavad nende ainulaadsetele vajadustele.
Jah, Mosaic võib pakkuda tarkvaralahendusi mittetulundusühingutele. Teeme koostööd enam kui 60 juhtiva SaaS-teenuse pakkujaga, kellest paljud pakuvad mittetulundusühingutele erihinda. Meie meeskonnal on ulatuslik kogemus mittetulundusühingutega töötades, et leida tarkvaralahendused, mis vastavad kõige paremini nende ainulaadsetele vajadustele ja eelarvepiirangutele. Pakume eksperdiabi ja tuge kogu tarkvara ostuprotsessi vältel, alates õige tarkvaralahenduse valikust kuni hinnakujunduse ja tarnetingimuste läbirääkimisteni. Mosaiciga võivad mittetulundusühingud usaldada, et nad saavad vajalikud tarkvaralahendused nende eelarvele sobiva hinnaga.

Jah, see on võimalik. Mosaicil on ulatuslik müüjate ja partnerite võrgustik ning mõnel müüjal ei pruugi olla ametlikku edasimüüjaprogrammi, kuid nende tarkvara on siiski võimalik osta partneri kaudu. Lisaks sellele lisab Mosaic oma süsteemi pidevalt uusi müüjaid, seega tasub alati küsida, kas konkreetne tarkvara on saadaval.

Jah, meil on hea meel osaleda tarkvara hankepakkumistes. See on meie igapäevane töö ja me tahame, et meie kliendid saaksid parima hinna ja tõrgeteta tarnekogemuse. Olenemata sellest, kas tegemist on avaliku või erasektori pakkumismenetlusega, on meil hankemenetluses laialdased teadmised ning me saame anda oma klientidele väärtuslikke nõuandeid ja juhiseid.