Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Tarkvara ostmine tehtud lihtsaks

Mosaic on teie usaldusväärne tarkvaralahenduste lisaväärtuse edasimüüja. Oleme 2003. aastal asutatud ja spetsialiseerunud sellele, et pakkuda oma klientidele tõrgeteta juurdepääsu pilvepõhistele tehnoloogiatele, DevSecOps'ile ja SaaS-põhistele digitaalse töökoha lahendustele. Meie peamine tugevus seisneb meie litsentsimisalases asjatundlikkuses, mis võimaldab meil pakkuda teie unikaalsete ärivajaduste jaoks kohandatud lahendusi. Oleme uhked kiire hinnapakkumiste koostamise ja tarnimise teenuste osutamise üle, tagades, et saate vajalikud lahendused kiiresti kasutusele võtta. Mosaicis mõistame õiglase hinnakujunduse tähtsust ja pakume oma klientidele parimaid võimalikke pakkumisi. Kuna meil on valida üle 60 juhtiva SaaS-teenuse pakkuja vahel, pakume laia valikut tarkvaralahendusi, mis vastavad teie spetsiifilistele vajadustele. Kogemused tarkvara ostmise lihtsustamiseks Mosaiciga juba täna.

Meie teenused

Mosaic pakub mitmesuguseid teenuseid, et toetada ettevõtteid nende digitaalsel ümberkujundamisel. Meie tähelepanu keskmes on kõige lihtsam ja kiirem viis tarkvara ostmiseks ning me saavutame selle, pakkudes kohandatud lahendusi, kiireid hinnapakkumisi ja tarneid ning konkurentsivõimelist hinnakujundust.

Tarkvaralitsentside müük

Meie tarkvaralitsentside müügiteenus hõlmab laia valikut litsentseerimisvõimalusi enam kui 60 juhtivalt SaaS-teenuse pakkujalt, mis tagab meie klientidele juurdepääsu kõige uuematele ja uuenduslikumatele tarkvaralahendustele.

Tarkvaralitsentside nõustamine

Meie tarkvaralitsentside nõustamisteenus on mõeldud selleks, et aidata klientidel leida oma ettevõtte vajadustele sobiv litsentsimislahendus. Meie eksperdid teevad tihedat koostööd klientidega, et mõista nende vajadusi ja pakkuda nende ärieesmärkidele vastavaid litsentseerimislahendusi.

Tarkvara rakendamine

Meie tarkvara juurutusteenus keskendub sellele, et meie pakutavad tarkvaralahendused oleksid korrektselt ja tõhusalt rakendatud. Meie kogenud spetsialistide meeskond teeb tihedat koostööd klientidega, et pakkuda terviklikku rakendusteenust, sealhulgas tarkvara seadistamist, konfigureerimist ja integreerimist olemasolevate süsteemidega.

Tarkvara tugi

Meie tarkvara tugiteenus on loodud selleks, et pakkuda klientidele pidevat tuge, et tagada nende tarkvaralahenduste tõrgeteta toimimine. Meie tugimeeskond on ööpäevaringselt kättesaadav, et pakkuda abi ja lahendada kõik tekkivad probleemid.

Lihtsustatud tarkvarahange koos Mosaiciga

Mosaic mõistab, et tarkvara hankimine võib olla keeruline ja aeganõudev protsess. Seepärast püüame teha ettevõtetele vajaliku tarkvaralahenduse hankimise lihtsaks. Meie lihtsustatud protsess hõlmab kiiret tarkvarapakkumiste koostamist, tarnimist ja konkurentsivõimelist hinnakujundust enam kui 60 juhtiva SaaS-teenuse pakkuja puhul.

Miks töötada meiega

Probleemivaba tarkvara ostmise kogemus

Mosaic muudab tarkvara ostmise lihtsaks tänu sujuvale protsessile ja asjatundlikule toetusele algusest lõpuni. See võimaldab ettevõtetel keskenduda oma põhitegevusele, samal ajal kui meie tegeleme tarkvara hankimise protsessiga.

Kvaliteetse tarkvara konkurentsivõimelised hinnad

Mosaic pakub kvaliteetse tarkvaralahenduse õiglast hinda, tagades, et ettevõtted saavad oma investeeringu eest parima hinna. Teeme tihedat koostööd enam kui 60 juhtiva SaaS-teenuse pakkujaga, et pakkuda kõige põhjalikumaid tarkvaravõimalusi.

Tarkvara kiire pakkumine ja tarnimine

Mosaic pakub kiireid hinnapakkumiste koostamise ja tarnimise teenuseid, mis võimaldab ettevõtetel saada vajalikku tarkvara kiiresti ja tõhusalt. See tagab, et ettevõtted saavad oma uut tarkvara võimalikult kiiresti kasutama hakata.

Tarkvara litsentsimise ekspertiis

Mosaicil on laialdased teadmised ja kogemused tarkvaralitsentside valdkonnas, tagades, et ettevõtted järgivad litsentsireegleid ja saavad samal ajal oma investeeringu eest parima hinna ja kvaliteedi suhte. Meie meeskond pakub asjatundlikku nõu ja tuge kogu litsentsimisprotsessi jooksul.

Partnerid

60+ juhtivat tarkvaratootjat

Kaugõppe võimaldamine Zoomi abil.

Mosaic pakkus Eesti Haridus- ja Teadusministeeriumile Zoom tarkvara konkurentsivõimelise hinnaga ja tõrgeteta tarnimisega. See võimaldas koolidel sujuvalt üle minna kaugõppele ning parandada õpetajate ja õpilaste vahelist koostööd.

Kliendid meist

"Mosaic pakkus mulle tarkvara ostmisel probleemivaba kogemust. Nende klienditeenindusmeeskond oli asjatundlik ja juhatas mind hõlpsasti läbi protsessi. Ma hindasin nende tähelepanu üksikasjadele ja valmisolekut vastata kõigile minu küsimustele."
"Mulle avaldas muljet, kui kiiresti Mosaic mulle vajaliku tarkvara kohta hinnapakkumise tegi. Samuti toimetasid nad tarkvara kiiresti kohale, mis võimaldas mul kohe tööle asuda."
"Mosaici konkurentsivõimeline hinnakujundus oli suur tegur minu otsuses osta tarkvara neilt. Nad pakkusid kvaliteetset tarkvara hinnaga, mis sobis minu eelarvesse, ja nende klienditeenindus oli erakordne."

Kliendid

Liitu meie Uudiskirja

Saa meie viimased uudised ja blogipostitused otse oma postkasti!