Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Meie missioon

Meie missiooniks Mosaicis on pakkuda ettevõtetele sujuvat ja muretut tarkvara ostmise kogemust. Püüame olla ettevõtetele kõige lihtsam ja kiirem viis saada oma eesmärkide saavutamiseks vajalikke tarkvaralahendusi. Oleme pühendunud asjatundliku nõustamise, kiire hinnapakkumiste koostamise ja kohaletoimetamise teenuse ning konkurentsivõimelise hinnakujunduse pakkumisele, et muuta tarkvara ostmine kõigile kättesaadavaks. Meie eesmärk on luua püsivad suhted oma klientidega, pakkudes erakordset klienditeenindust ja tuge. Oleme pühendunud innovatiivsete tarkvaralahenduste pakkumisele, mis vastavad iga ettevõtte ainulaadsetele vajadustele ja aitavad neil saavutada oma täielikku potentsiaali.

klient ostab tarkvara Mosaicilt
inimesed kuulavad esitlust

Meie visioon

Meie visioon Mosaicis on olla ettevõtete jaoks kõige lihtsam ja kiirem viis tarkvaralahenduste ostmiseks. Meie eesmärk on lihtsustada tarkvara ostuprotsessi ja teha see kättesaadavaks igas suuruses ettevõtetele. Oleme pühendunud innovatiivsete lahenduste pakkumisele, mis vastavad meie klientide ainulaadsetele vajadustele ja ületavad nende ootusi.

Ettevõtte asutajad

Alar Pink profiilifoto

Alar Pink, tegevjuht ja kaasasutaja

Alar Pink, kellel on üle 25 aasta turunduskogemust, on Mosaic OÜ partner, kes vastutab müügieelse müügi, nõustamise, turu-uuringute ja kasutajate koolitamise eest. Ta on töötanud turundusjuhtimise CMO-tasandi ametikohtadel, sealhulgas IT-otsuste tegemisel, mängude/mobiilirakenduste arendamisel ja tootearenduses, tuues turule üle 600 uue toote. Alaril on laialdased teadmised FMCG-, tootmis- ja meediavaldkonna vertikaalsetest sektoritest ning väga head teadmised jaemüügi- ja telekommunikatsiooni vertikaalsetest sektoritest. Ta kuulus Kalev Ltd (2001-2009) ja Tere Ltd (2010-2016) juhtimismeeskonda, mis on mõlemad turuliidrid oma asjaomastes ärisektorites ja mille aastane käive on vastavalt üle 40 miljoni euro ja üle 100 miljoni euro. Alar on ka avalik esineja, turundusõppejõud Tallinna Ülikoolis ja lõpetab praegu oma doktoriõpet sotsioloogias, keskendudes brändi kuvandile.

Katrin Pink profiilifoto

Katrin Pink, partnerijuht ja kaasasutaja

Mosaic OÜ partnerina keskendub Katrin Pink müügile, litsentseerimisele, rakendamisele ja tarnijate haldamisele. Katrinil on üle 18-aastane kogemus ettevõtte tarkvara müügis, varem töötas ta Microsoft Eestis (2006-2010) haridussektori kliendihaldurina, hiljem töötas aastatel 2010-2012 Net Groupis (Eesti tarkvaraarendusettevõte koos IT-infra müügiosakonnaga) ja aastatel 2012-2017 Atea Eestis (Põhjamaade IT-infrastruktuuri ettevõte). Atea Estonias juhtis ta 9 spetsialistist koosnevat meeskonda, mis keskendus IT-teenuste, tarkvara ja andmekeskuste müügile, ning oli aastatel 2015-2017 juhtkonna liige. Katrinil on kogemus 3000+ kasutajaga klientide müügi- ja kliendihalduses ning ta on ka avalik esineja ja sisekoolitaja oma erialadel.

"Meie peamine pakkumine Mosaicis on muuta tarkvara ostmine meie klientide jaoks lihtsaks ja sujuvaks."

Kliendid meist

"Mosaic pakkus mulle tarkvara ostmisel probleemivaba kogemust. Nende klienditeenindusmeeskond oli asjatundlik ja juhatas mind hõlpsasti läbi protsessi. Ma hindasin nende tähelepanu üksikasjadele ja valmisolekut vastata kõigile minu küsimustele."
"Mulle avaldas muljet, kui kiiresti Mosaic mulle vajaliku tarkvara kohta hinnapakkumise tegi. Samuti toimetasid nad tarkvara kiiresti kohale, mis võimaldas mul kohe tööle asuda."
"Mosaici konkurentsivõimeline hinnakujundus oli suur tegur minu otsuses osta tarkvara neilt. Nad pakkusid kvaliteetset tarkvara hinnaga, mis sobis minu eelarvesse, ja nende klienditeenindus oli erakordne."