Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Rakenduste kasutuselevõtu sujuvamaks muutmine Mosaic'i Docker-lahendustega

Inimesed hindavad rakenduste arendamist Dockeri tarkvara abil

Miks Dockeri tarkvara?

Docker pakub tipptasemel platvormi konteinerdamiseks, mis võimaldab organisatsioonidel luua, saata ja käivitada rakendusi sujuvalt erinevates keskkondades. Dockeri uuendusliku tehnoloogia abil saavad organisatsioonid tõhustada rakenduste kasutuselevõttu, optimeerida ressursikasutust ja parandada skaleeritavust.

Dockeri lahenduste pakett hõlmab paljusid valdkondi, sealhulgas konteinerdamist, mikroteenuste arhitektuuri ja pilvepõhiste rakenduste arendamist. Need lahendused on loodud selleks, et aidata organisatsioonidel moderniseerida oma IT-infrastruktuuri, kiirendada rakenduste tarnimist ja saavutada järjepidevus erinevates kasutuselevõtukeskkondades.

Peamised eelised Docker Lahendused:

 1. Konteinerdamine: Dockeri konteinertehnoloogia võimaldab organisatsioonidel pakendada rakendusi ja nende sõltuvusi isoleeritud konteineritesse, et neid järjepidevalt kasutusele võtta.
 2. Skaleeritavus: Dockeri lahendused võimaldavad organisatsioonidel hõlpsasti skaleerida rakendusi, võttes kasutusele mitu konteinerit serverite klastrites.
 3. Ressursitõhusus: Docker optimeerib ressursikasutust, jagades peremeesoperatsioonisüsteemi tuuma konteinerite vahel, vähendades üldkulusid ja parandades tõhusust.
 4. DevOps-i vastavusse viimine: Docker toetab DevOps-tavasid, hõlbustades järjekindlaid arendus-, testimis- ja kasutuselevõtu töövooge.

Miks osta Docker Mosaicilt?

Mosaic pakub Dockeri täiustatud lahendusi, võimaldades organisatsioonidel rakenduste kasutuselevõtu tõhustamist ja konteinertehnoloogia kasutuselevõttu. Meie ekspertide meeskond aitab teil valida õigeid Dockeri tooteid, mis vastavad teie kasutuselevõtuvajadustele ja -nõuetele.

Ametliku edasimüüja partnerina on Mosaic spetsialiseerunud tarkvaralahenduste pakkumisele, mis lihtsustavad rakenduste kasutuselevõttu, tõhustavad ressursside haldamist ja toetavad pilvepõhist arendustegevust. Tänu meie kogemustele saate Dockeri lahendused sujuvalt integreerida oma töövoogudesse ning saavutada tõhusa ja järjepideva kasutuselevõtu.

Mosaic on pühendunud erakordsele klienditeenindusele ja konkurentsivõimelistele hindadele. Valides Dockeri lahendused Mosaicilt, saate juurdepääsu valdkonna juhtivale tehnoloogiale, mis võimaldab teie organisatsioonil rakenduste juurutamise ja konteinerite kasutuselevõtu vallas silmapaistvalt silma paista.

Rakenduste kasutuselevõtu optimeerimine Dockeri lahendustega

Dockeri lahendused pakuvad organisatsioonidele vahendeid, mis on vajalikud rakenduste kasutuselevõtu tõhustamiseks ja konteinerite kasutuselevõtuks. Koostöö Mosaiciga tagab, et saate Dockeri lahenduste tõhusaks rakendamiseks asjatundlikku juhendamist ja tuge. Võtke meiega juba täna ühendust, et uurida, kuidas Dockeri lahendused võivad parandada teie organisatsiooni rakenduste kasutuselevõtu võimalusi.

Dockeri tooted

arvutiga töötav isik

Docker Business: Docker: All-in-One konteinerplatvorm: All-in-One konteinerplatvorm

Ehitage, tarnige ja käivitage konteinerrakendusi kiiremini ja usaldusväärsemalt.

Docker Business on võimas ja hõlpsasti kasutatav konteinerplatvorm, mis aitab konteinerrakendusi kiiremini ja usaldusväärsemalt ehitada, tarnida ja käivitada. See sisaldab laia valikut funktsioone, sealhulgas konteineriregistrit, konteinerite orkestreerimisplatvormi, konteinerite turvafunktsioone ning konteinerite seire- ja logimisfunktsioone.

Docker Businessiga saate:

 • Konteineri kujutiste lihtne koostamine ja salvestamine tsentraliseeritud registris
 • Konteinerrakenduste kasutuselevõtt ja haldamine mis tahes infrastruktuuris
 • Kaitske oma konteinerrakendusi sisseehitatud turvaelementidega
 • Jälgida ja logida oma konteinerrakendusi, et jälgida nende jõudlust ja tervist

Proovige Docker Businessi juba täna ja vaadake, kuidas see aitab teil oma tarkvaraarenduse ja tarnimise protsessi täiustada.

Rohkem infot Docker Businessi kohta

 

Docker Scout: Docker: Kõik-ühes konteinerite seireplatvorm

Jälgige tõhusamalt oma konteinerrakenduste jõudlust ja töökorras olekut.

Docker Scout on võimas ja hõlpsasti kasutatav konteinerite seireplatvorm, mis annab põhjaliku ülevaate teie konteinerrakenduste jõudlusest ja tervisest. See sisaldab laia valikut funktsioone, sealhulgas reaalajas jälgimist, ajalooliste andmete säilitamist ja analüüsi, hoiatus- ja teavitusfunktsioone ning integratsiooni populaarsete CI/CD-vahendite ja pilvepakkujatega.

Docker Scoutiga saate:

 • Saate reaalajas ülevaate oma konteinerrakenduste jõudlusest ja tervisest, sealhulgas protsessori, mälu, võrgu ja ketta kasutamisest.
 • Analüüsida ajaloolisi andmeid, et tuvastada suundumusi ja kõrvalekaldeid.
 • Seadistage hoiatused ja teated, et saada teavet kriitiliste sündmuste kohta.
 • Integreerige Docker Scout oma CI/CD tööriistade ja pilvepakkujatega, et lihtsustada seireprotsessi.

Proovige Docker Scouti juba täna ja vaadake, kuidas see aitab teil parandada oma konteinerrakenduste kasutusaega, jõudlust ja kulutõhusust.

Rohkem infot Docker Scouti kohta

Dockeri uudised

isik, kes loeb uudiseid telefonist
RSS Dockeri uudised