Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Docker Scout: Docker: Kõik-ühes konteinerite seireplatvorm

Sülearvutiga töötav isik

Võimas ja intelligentne kõik-ühes konteinerite seireplatvorm konteinerrakenduste jõudluse ja tervise jälgimiseks.

Docker Scout on võimas ja intelligentne kõik-ühes konteinerite seireplatvorm konteinerrakenduste jõudluse ja töökorras oleku jälgimiseks. See sisaldab laia valikut funktsioone, sealhulgas:

 • Konteinerrakenduste reaalajas jälgimine
 • Ajalooliste andmete säilitamine ja analüüs
 • Hoiatus- ja teavitusfunktsioonid
 • Integratsioon populaarsete CI/CD tööriistade ja pilvepakkujatega

Docker Scout on tuntud oma kasutusmugavuse ja võime poolest anda põhjalikku ülevaadet konteinerrakenduste jõudlusest ja töökorras olekust. Samuti on see tuntud oma skaleeritavuse ja võime poolest toetada laia valikut konteinerite töökoormusi.

 

Siin on mõned Docker Scouti põhifunktsioonid:

 • Konteinerrakenduste reaalajas jälgimine, sealhulgas protsessori, mälu, võrgu ja ketta kasutamine.
 • Ajalooliste andmete säilitamine ja analüüs trendi ja anomaaliate tuvastamiseks
 • Hoiatus- ja teavitamisfunktsioonid kriitiliste sündmuste puhul
 • Integratsioon populaarsete CI/CD tööriistade ja pilvepakkujatega, nagu Jenkins, CircleCI ja AWS.

 

Siin on mõned Docker Scouti kasutamise eelised:

 • Suurenenud kasutusaeg: Docker Scouti reaalajas jälgimis- ja hoiatusfunktsioonid aitavad teil tuvastada ja parandada konteinerrakendustega seotud probleeme enne, kui need põhjustavad katkestusi.
 • Parem jõudlus: Docker Scouti ajalooliste andmete säilitamise ja analüüsi funktsioonid aitavad teil tuvastada konteinerrakenduste jõudluse kitsaskohti.
 • Vähendatud kulud: Docker Scouti ülevaade teie konteinerrakenduste jõudlusest ja tervisest aitab teil optimeerida oma infrastruktuuri ja vähendada kulusid.

 

Docker Scout on võimas ja intelligentne kõik-ühes konteinerite seireplatvorm, mis aitab teil parandada oma konteinerrakenduste kasutusaega, jõudlust ja kulutasuvust. See on kõige populaarsem konteinerite seireplatvorm turul ning seda kasutavad miljonid arendajad ja DevOps-meeskonnad kogu maailmas.

Kui olete arendaja või DevOps-insener, siis Docker Scout on kohustuslik tööriist. See aitab teil ühtlustada oma konteinerrakenduste jälgimise protsessi ja saada konteinerinfrastruktuurist kõige rohkem kasu.

"Docker Scout on parim konteinerite seireplatvorm turul. See on täis funktsioone, mis muudavad konteinerrakenduste jõudluse ja tervise jälgimise lihtsaks, ning seda uuendatakse pidevalt uute funktsioonide ja parandustega."

Miks osta Docker Mosaicilt?

Mosaic pakub Dockeri täiustatud lahendusi, võimaldades organisatsioonidel rakenduste kasutuselevõtu tõhustamist ja konteinertehnoloogia kasutuselevõttu. Meie ekspertide meeskond aitab teil valida õigeid Dockeri tooteid, mis vastavad teie kasutuselevõtuvajadustele ja -nõuetele.

Ametliku edasimüüja partnerina on Mosaic spetsialiseerunud tarkvaralahenduste pakkumisele, mis lihtsustavad rakenduste kasutuselevõttu, tõhustavad ressursside haldamist ja toetavad pilvepõhist arendustegevust. Tänu meie kogemustele saate Dockeri lahendused sujuvalt integreerida oma töövoogudesse ning saavutada tõhusa ja järjepideva kasutuselevõtu.

Mosaic on pühendunud erakordsele klienditeenindusele ja konkurentsivõimelistele hindadele. Valides Dockeri lahendused Mosaicilt, saate juurdepääsu valdkonna juhtivale tehnoloogiale, mis võimaldab teie organisatsioonil rakenduste juurutamise ja konteinerite kasutuselevõtu vallas silmapaistvalt silma paista.

Rakenduste kasutuselevõtu optimeerimine Dockeri lahendustega

Dockeri lahendused pakuvad organisatsioonidele vahendeid, mis on vajalikud rakenduste kasutuselevõtu tõhustamiseks ja konteinerite kasutuselevõtuks. Koostöö Mosaiciga tagab, et saate Dockeri lahenduste tõhusaks rakendamiseks asjatundlikku juhendamist ja tuge. Võtke meiega juba täna ühendust, et uurida, kuidas Dockeri lahendused võivad parandada teie organisatsiooni rakenduste kasutuselevõtu võimalusi.

Hankige oma Docker Scout hinnapakkumine

Täitke allpool olevad andmed, et saada hinnapakkumine.

Dockeri muud tooted

arvutiga töötav isik

Docker Business: Docker: All-in-One konteinerplatvorm: All-in-One konteinerplatvorm

Ehitage, tarnige ja käivitage konteinerrakendusi kiiremini ja usaldusväärsemalt.

Docker Business on võimas ja hõlpsasti kasutatav konteinerplatvorm, mis aitab konteinerrakendusi kiiremini ja usaldusväärsemalt ehitada, tarnida ja käivitada. See sisaldab laia valikut funktsioone, sealhulgas konteineriregistrit, konteinerite orkestreerimisplatvormi, konteinerite turvafunktsioone ning konteinerite seire- ja logimisfunktsioone.

Docker Businessiga saate:

 • Konteineri kujutiste lihtne koostamine ja salvestamine tsentraliseeritud registris
 • Konteinerrakenduste kasutuselevõtt ja haldamine mis tahes infrastruktuuris
 • Kaitske oma konteinerrakendusi sisseehitatud turvaelementidega
 • Jälgida ja logida oma konteinerrakendusi, et jälgida nende jõudlust ja tervist

Proovige Docker Businessi juba täna ja vaadake, kuidas see aitab teil oma tarkvaraarenduse ja tarnimise protsessi täiustada.

Rohkem infot Docker Businessi kohta

Dockeri uudised

isik, kes loeb uudiseid telefonist
RSS Viimased Dockeri uudised