Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Docker Business: Docker: All-in-One konteinerplatvorm: All-in-One konteinerplatvorm

Kodus töölaua taga töötav isik

Võimas ja intelligentne kõik-ühes konteinerplatvorm rakenduste loomiseks, saatmiseks ja käivitamiseks kõikjal.

Docker Business on võimas ja intelligentne kõik-ühes konteinerplatvorm rakenduste loomiseks, saatmiseks ja käivitamiseks kõikjal. See sisaldab laia valikut funktsioone, sealhulgas:

 • Konteineriregister konteineri kujutiste säilitamiseks ja haldamiseks
 • Konteinerite orkestreerimisplatvorm konteinerrakenduste kasutuselevõtuks ja haldamiseks
 • Konteinerite turvaelemendid konteinerrakenduste kaitsmiseks
 • Konteinerite jälgimise ja logimise funktsioonid konteinerrakenduste jõudluse ja tervise jälgimiseks

Docker Business on tuntud oma kasutusmugavuse ja võime poolest aidata arendajatel ja DevOps-meeskondadel konteinerrakendusi kiiremini ja usaldusväärsemalt ehitada, tarnida ja käivitada. Samuti on see tuntud oma skaleeritavuse ja võime poolest toetada laia valikut konteinerite töökoormusi.

Siin on mõned Docker Businessi põhifunktsioonid:

 • Konteineriregister konteineri kujutiste säilitamiseks ja haldamiseks
 • Konteinerite orkestreerimisplatvorm konteinerrakenduste kasutuselevõtuks ja haldamiseks
 • Konteinerite turvaelemendid konteinerrakenduste kaitsmiseks
 • Konteinerite jälgimise ja logimise funktsioonid konteinerrakenduste jõudluse ja tervise jälgimiseks
 • Meeskonna haldamise funktsioonid kasutajate õiguste ja ressurssidele juurdepääsu haldamiseks
 • Integratsioon populaarsete CI/CD tööriistade ja pilvepakkujatega

Siin on mõned Docker Businessi kasutamise eelised:

 • Suurenenud tootlikkus: Docker Businessi kasutusmugavus ja selle võime aidata arendajatel ja DevOps-meeskondadel konteinerrakendusi kiiremini ja usaldusväärsemalt ehitada, tarnida ja käivitada.
 • Parem koodikvaliteet: Docker Businessi konteinerite turvafunktsioonid võivad aidata parandada teie konteinerrakenduste turvalisust. Ja selle konteinerite seire- ja logimisfunktsioonid aitavad teil varakult tuvastada ja parandada konteinerrakendustega seotud probleeme.
 • Lühendatud aeg turulejõudmiseks: Docker Businessi skaleeritavus ja võime toetada laia valikut konteinerite töökoormusi aitab teil vähendada rakenduste arendamiseks, kasutuselevõtuks ja järelevalveks kuluvat aega.

Docker Business on võimas ja intelligentne kõik-ühes konteineriplatvorm, mis aitab teil suurendada tootlikkust, parandada rakenduste turvalisust ja lühendada turule jõudmise aega. See on kõige populaarsem konteineriplatvorm turul ning seda kasutavad miljonid arendajad ja DevOps-meeskonnad kogu maailmas.

Kui olete arendaja või DevOps-insener, siis on Docker Business kohustuslik tööriist. See aitab teil tõhustada oma tarkvaraarenduse ja tarnimise protsessi ning tuua oma rakendused kiiremini turule.

"Docker Business on parim kõik-ühes konteineriplatvorm turul. See on täis funktsioone, mis muudavad tarkvara arendamise ja tarnimise kiiremaks ja lihtsamaks, ning seda uuendatakse pidevalt uute funktsioonide ja parandustega."

Miks osta Docker Mosaicilt?

Mosaic pakub Dockeri täiustatud lahendusi, võimaldades organisatsioonidel rakenduste kasutuselevõtu tõhustamist ja konteinertehnoloogia kasutuselevõttu. Meie ekspertide meeskond aitab teil valida õigeid Dockeri tooteid, mis vastavad teie kasutuselevõtuvajadustele ja -nõuetele.

Ametliku edasimüüja partnerina on Mosaic spetsialiseerunud tarkvaralahenduste pakkumisele, mis lihtsustavad rakenduste kasutuselevõttu, tõhustavad ressursside haldamist ja toetavad pilvepõhist arendustegevust. Tänu meie kogemustele saate Dockeri lahendused sujuvalt integreerida oma töövoogudesse ning saavutada tõhusa ja järjepideva kasutuselevõtu.

Mosaic on pühendunud erakordsele klienditeenindusele ja konkurentsivõimelistele hindadele. Valides Dockeri lahendused Mosaicilt, saate juurdepääsu valdkonna juhtivale tehnoloogiale, mis võimaldab teie organisatsioonil rakenduste juurutamise ja konteinerite kasutuselevõtu vallas silmapaistvalt silma paista.

Rakenduste kasutuselevõtu optimeerimine Dockeri lahendustega

Dockeri lahendused pakuvad organisatsioonidele vahendeid, mis on vajalikud rakenduste kasutuselevõtu tõhustamiseks ja konteinerite kasutuselevõtuks. Koostöö Mosaiciga tagab, et saate Dockeri lahenduste tõhusaks rakendamiseks asjatundlikku juhendamist ja tuge. Võtke meiega juba täna ühendust, et uurida, kuidas Dockeri lahendused võivad parandada teie organisatsiooni rakenduste kasutuselevõtu võimalusi.

Hankige oma Docker Business hinnapakkumine

Täitke allpool olevad andmed, et saada hinnapakkumine.

Dockeri muud tooted

arvutiga töötav isik

Docker Scout: Docker: Kõik-ühes konteinerite seireplatvorm

Jälgige tõhusamalt oma konteinerrakenduste jõudlust ja töökorras olekut.

Docker Scout on võimas ja hõlpsasti kasutatav konteinerite seireplatvorm, mis annab põhjaliku ülevaate teie konteinerrakenduste jõudlusest ja tervisest. See sisaldab laia valikut funktsioone, sealhulgas reaalajas jälgimist, ajalooliste andmete säilitamist ja analüüsi, hoiatus- ja teavitusfunktsioone ning integratsiooni populaarsete CI/CD-vahendite ja pilvepakkujatega.

Docker Scoutiga saate:

 • Saate reaalajas ülevaate oma konteinerrakenduste jõudlusest ja tervisest, sealhulgas protsessori, mälu, võrgu ja ketta kasutamisest.
 • Analüüsida ajaloolisi andmeid, et tuvastada suundumusi ja kõrvalekaldeid.
 • Seadistage hoiatused ja teated, et saada teavet kriitiliste sündmuste kohta.
 • Integreerige Docker Scout oma CI/CD tööriistade ja pilvepakkujatega, et lihtsustada seireprotsessi.

Proovige Docker Scouti juba täna ja vaadake, kuidas see aitab teil parandada oma konteinerrakenduste kasutusaega, jõudlust ja kulutõhusust.

Rohkem infot Docker Scouti kohta

Dockeri uudised

isik, kes loeb uudiseid telefonist
RSS Viimased Dockeri uudised