Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Tõhustage oma küberturvalisuse kaitset HashiCorp tarkvara lahendustega alates

Miks HashiCorp Software?

HashiCorp on juhtiv infrastruktuuri automatiseerimistarkvara pakkuja, mis aitab ettevõtetel täiustada oma IT-operatsioone ja suurendada turvalisust. HashiCorp'i tarkvaralahenduste abil saate tõhusalt hallata oma infrastruktuuri, automatiseerida töövooge ja võtta rakendusi turvaliselt kasutusele.

HashiCorp pakub komplekti vahendeid, mis on mõeldud infrastruktuuri haldamise ja turvalisuse eri aspektide jaoks, sealhulgas Terraform infrastruktuuri loomiseks, Vault saladuste haldamiseks ja andmekaitseks, Consul teenuste võrgustamiseks ning Nomad rakenduste kasutuselevõtuks ja orkestreerimiseks. Need tööriistad on loodud selleks, et aidata organisatsioonidel minna üle pilvepõhistele keskkondadele, tagada turvalisus ja vastavus ning säilitada tegevuse tõhusus.

Peamised eelised HashiCorp Tarkvaralahendused:

  1. Infrastruktuuri automatiseerimine: HashiCorp tarkvaralahendused automatiseerivad infrastruktuuri kasutuselevõtmist ja haldamist, võimaldades teil ressursse tõhusalt kasutusele võtta ja säilitada järjepidevust kõigis teie keskkondades.
  2. Tõhustatud turvalisus: HashiCorp'i Vault lahendus pakub tugevat saladuste haldamist ja andmekaitset, aidates teil kaitsta tundlikku teavet ja tagada vastavus turvastandarditele.
  3. Pilvepõhine valmisolek: HashiCorp'i tööriistade, nagu Terraform, abil saate võtta kasutusele pilve-natiivsed tavad, pakkudes ja hallates infrastruktuuri erinevatel pilveplatvormidel.

Miks osta HashiCorp Mosaicilt?

Mosaic on HashiCorp'i tarkvaralahenduste ametlik edasimüüjapartner. Meie ekspertide meeskond aitab teil valida õigeid HashiCorp'i vahendeid, mis vastavad teie organisatsiooni eesmärkidele ja nõuetele.

Mosaicil kui usaldusväärsel tehnoloogiapartneril on ulatuslik kogemus IT-tegevust optimeerivate tarkvaralahenduste pakkumisel. Tänu meie kogemustele saate HashiCorpi tööriistad sujuvalt integreerida oma töövoogudesse ning saada kasu täiustatud automatiseerimisest ja turvalisusest.

Mosaic on pühendunud suurepärase klienditeeninduse ja konkurentsivõimelise hinnakujunduse pakkumisele. Valides Mosaic'i HashiCorp'i lahendused, saate juurdepääsu tipptasemel tarkvarale, mis võimaldab teie organisatsioonil tõhusalt hallata infrastruktuuri ja tugevdada turvameetmeid.

Avastage HashiCorp tarkvaralahenduste võimsus

HashiCorp pakub ettevõtetele tarkvaralahendusi, mis on vajalikud IT-operatsioonide sujuvamaks muutmiseks, infrastruktuuri loomise automatiseerimiseks ja turvalisuse suurendamiseks. Koostöö Mosaiciga tagab, et saate HashiCorp'i tööriistade tõhusaks rakendamiseks õigeid juhiseid ja tuge. Võtke meiega juba täna ühendust, et uurida, kuidas HashiCorpi tarkvaralahendused võivad tõsta teie ettevõtte IT-võimekust ja turvataset.

HashiCorp uudised

isik, kes loeb uudiseid telefonist
RSS HashiCorp uudised