Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Tugevdage oma küberturvalisuse kaitset Mosaic SentinelOne Endpoint Protection'iga

Miks SentinelOne tarkvara?

SentinelOne on tipptasemel küberturvalisuse platvorm, mis pakub täiustatud lõpp-punktide kaitset, mida toetab tehisintellekt (AI). SentinelOne'i lahenduste abil saate oma lõpp-punkte ennetavalt kaitsta paljude küberohtude, sealhulgas pahavara, lunavara ja nullpäevarünnakute eest.

SentinelOne pakub terviklikku tootepaketti, mis pakub lõpp-punktide kaitset, tuvastamist, reageerimist ja ohujahi võimalusi. Need lahendused on loodud selleks, et aidata organisatsioonidel tuvastada ja leevendada ohte reaalajas, automatiseerida intsidentidele reageerimist ja tagada oma digitaalsete varade turvalisus.

Peamised eelised SentinelOne Lõpp-punkti kaitse:

  1. Tehisintellektipõhine ohuennetus: SentinelOne'i tehisintellektipõhine tehnoloogia kasutab teadaolevate ja tundmatute ohtude tuvastamiseks ja ennetamiseks käitumisanalüüsi, pakkudes tugevat kaitset arenevate küberohtude vastu.
  2. Reaalajas tuvastamine ja reageerimine: SentinelOne'i lahendused pakuvad pahatahtliku tegevuse reaalajas tuvastamist ja automaatseid reageerimistoiminguid, aidates organisatsioonidel kiiresti reageerida turvaintsidentidele.
  3. Autonoomne ohujaht: SentinelOne'i platvorm sisaldab autonoomset ohujahi, mis otsib aktiivselt ohte ja haavatavusi, pakkudes ennetavat lähenemist turvalisusele.
  4. EDR ja kohtuekspertiis: SentinelOne'i EDR (Endpoint Detection and Response) funktsioonid võimaldavad organisatsioonidel uurida ja analüüsida turvaintsidente, suurendades ohu nähtavust ja mõistmist.
 
 
SentinelOne juhib viimaseid, 2022 MITRE ATT&CK Hindamine koos 100% ennetamisega.
 

Miks osta SentinelOne'i Mosaicilt?

Mosaic pakub SentinelOne'i uuenduslikke lõpp-punktide kaitselahendusi, mis võimaldavad organisatsioonidel tugevdada oma küberturvalisust ja kaitsta kriitilisi varasid. Meie ekspertide meeskond aitab teil valida õigeid SentinelOne'i tooteid, mis vastavad teie organisatsiooni turvavajadustele.

Usaldusväärse partnerina on Mosaic spetsialiseerunud küberturvalisuse lahenduste pakkumisele, mis pakuvad ennetavat ohuennetust ja kiiret reageerimist intsidentidele. Tänu meie kogemustele saate SentinelOne'i lahendused sujuvalt oma keskkonda integreerida ja oma küberturvalisuse kaitset tõhustada.

Mosaic on pühendunud erakordsele klienditeenindusele ja konkurentsivõimelistele hindadele. Valides Mosaic'i SentinelOne'i lahendused, saate juurdepääsu tipptasemel tarkvarale, mis võimaldab teie organisatsioonil küberohtude ees püsida.

Võimaldage oma küberturvalisuse strateegiat koos SentinelOne'iga

SentinelOne'i lõpp-punktide kaitselahendused pakuvad ettevõtetele vajalikke vahendeid, et kaitsta arenevate küberohtude eest, automatiseerida intsidentidele reageerimist ja suurendada ohtude nähtavust. Koostöö Mosaiciga tagab, et saate SentinelOne'i lahenduste tõhusaks rakendamiseks asjatundlikku juhendamist ja tuge. Võtke meiega juba täna ühendust, et uurida, kuidas SentinelOne'i lahendused võivad tõsta teie organisatsiooni küberturvalisuse kaitset.