Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Kaitske oma organisatsiooni Tenable'i küberturvalisuse lahendustega Mosaicist

Miks Tendable tarkvara?

Tänasel digitaalajastul on küberturvalisus iga organisatsiooni jaoks hädavajalik. Veebilehel Tenable's küberturvalisuse lahenduste abil saate kaitsta oma ettevõtet küberohtude eest ning tagada oma süsteemide ja andmete turvalisuse. Tenable pakub terviklikke küberturvalisuse lahendusi, mis aitavad teil tuvastada haavatavusi, hallata riske ja järgida valdkonna eeskirju.

Tenable'i lahenduste hulka kuuluvad haavatavuste haldamine, konteinerite turvalisus, pilve turvalisus ja veebirakenduste turvalisus. Need lahendused pakuvad laia valikut funktsioone, sealhulgas ohtude tuvastamist, varade avastamist ja riskihindamist, mis teeb neist olulise vahendi igale organisatsioonile, kes soovib olla eesrindlik.

Siin on kolm peamist kasu Tenable's küberturvalisuse lahendused:

  1. Terviklik haavatavuse haldamine: Tenable'i haavatavuste haldamise lahendused pakuvad reaalajas nähtavust teie võrgus ja lõpp-punktides, võimaldades teil tuvastada ja prioriseerida haavatavusi ning hallata riske tõhusalt. Tenable'i haavatavuste haldamise lahendustega saate vähendada oma rünnakupinda ja kaitsta küberohtude eest.
  2. Pilve turvalisus: Tenable'i pilveturvalahendused aitavad teil turvata pilveinfrastruktuuri, tuvastada vigu ja hallata riske. Tenable'i pilveturvalahenduste abil saate tagada, et teie pilvekeskkond on turvaline ja vastab tööstusharu eeskirjadele.
  3. Veebirakenduse turvalisus: Tenable'i veebirakenduste turbelahendused pakuvad teie veebirakendustele terviklikku kaitset, mis võimaldab teil tuvastada ja kõrvaldada haavatavused enne, kui neid saab ära kasutada. Tenable'i veebirakenduste turbelahendustega saate kaitsta oma ettevõtet küberohtude eest ja tagada, et teie veebirakendused on turvalised.

Miks osta Tendable'i Mosaicilt?

Mosaic on Tenable'i partner ja Tenable'i küberturvalisuse lahenduste volitatud edasimüüja. Meie ekspertide meeskond aitab teil valida teie ettevõtte jaoks sobivad Tenable'i tööriistad, olgu teil siis vaja haavatavuse haldamist, konteinerite turvalisust, pilveturvet või veebirakenduste turbelahendusi.

Tenable'i partnerina on meil juurdepääs uusimatele toodetele ja teenustele, mis tagab teile kõige ajakohasemad lahendused. Lisaks sellele võimaldab meie tarkvaralitsentside alane pädevus pakkuda kohandatud lahendusi teie unikaalsetele ärivajadustele. Oleme uhked kiire hinnapakkumiste koostamise ja tarnimise teenuse üle, mis tagab, et saate kiiresti rakendada vajalikud lahendused.

Mosaic on pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke pakkumisi. Tenable'i volitatud edasimüüjana pakume konkurentsivõimelisi hindu kõikidele Tenable'i toodetele ja teenustele. Võtke meiega juba täna ühendust, et saada rohkem teavet Tenable'i küberturvalisuse lahenduste kohta ja selle kohta, kuidas me saame aidata teil kaitsta oma organisatsiooni küberohtude eest.