Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Google Workspace: Meeskondade koostöö- ja tootlikkuse tööriistad

Miks Google tarkvara?

Google'i tööruum, varem tuntud kui G Suite, on Google'i pakutav pilvepõhine tootlikkus- ja koostööplatvorm. See sisaldab rakenduste ja tööriistade komplekti, mis on loodud selleks, et aidata igas suuruses ettevõtetel ja meeskondadel tõhusamalt ja tulemuslikumalt töötada. Tänu paljudele funktsioonidele on Google Workspace'ist saanud populaarne valik paljude organisatsioonide jaoks, kes soovivad oma töövooge tõhustada ning suhtlus- ja koostöövõimalusi parandada.

Miks valida Google Workspace?

On mitmeid põhjusi, miks ettevõtted valivad Google Workspace'i teiste tootlikkus- ja koostöövahendite asemel. Esiteks pakub Google Workspace laia valikut rakendusi ja vahendeid, mida saab kasutada erinevatel eesmärkidel, sealhulgas suhtlemiseks, koostööks, dokumendihalduseks ja projektijuhtimiseks. Platvormi põhirakenduste hulka kuuluvad muu hulgas Gmail, Google Drive, Google Docs, Google Sheets, Google Slides, Google Meet ja Google Chat.

Teine põhjus, miks Google Workspace on populaarne valik, on selle pilvepõhine arhitektuur. See tähendab, et kõik andmed ja rakendused asuvad Google'i serverites, mis võimaldab kasutajatel pääseda oma failidele ja rakendustele ligi kõikjalt ja igast seadmest. See välistab ka vajaduse kalli riistvara ja tarkvara paigaldamise järele, mistõttu on see paljude ettevõtete jaoks kuluefektiivne lahendus.

Google Workspace on ka väga hästi kohandatav, võimaldades ettevõtetel kohandada platvormi oma konkreetsetele vajadustele. See pakub laia valikut integratsioone kolmandate osapoolte rakendustega, mis võimaldab ettevõtetel laiendada platvormi funktsionaalsust ja integreerida seda oma olemasolevatesse töövoogudesse.

Lõpuks pakub Google Workspace tugevaid turva- ja vastavusfunktsioone, mis on tundlike andmetega tegelevate ettevõtete jaoks väga oluline. Platvormil on sisseehitatud turvameetmed, nagu kahefaktoriline autentimine, andmete krüpteerimine ja mobiilseadmete haldamine, mis tagavad andmete turvalisuse.

Omadused ja rakendused

Google'i tööruum sisaldab laia valikut funktsioone ja rakendusi, mis on loodud tootlikkuse, koostöö ja suhtluse parandamiseks. Mõned kõige populaarsemad funktsioonid ja rakendused on järgmised:

 1. Gmail: Google'i e-posti teenus, mis pakub mitmesuguseid funktsioone, sealhulgas kohandatud e-posti domeene, rämpspostikaitset ja täiustatud otsinguvõimalusi.
 2. Google Drive: Drive: pilvepõhine failide salvestus- ja jagamisteenus, mis võimaldab kasutajatel salvestada, kasutada ja jagada faile kõikjal ja igal seadmel.
 3. Google Docs: Veebipõhine tekstitöötlusprogramm, mis võimaldab mitmel kasutajal teha koostööd ühe dokumendi kallal reaalajas.
 4. Google'i lehed: Veebipõhine tabelarvutusprogramm, mis võimaldab mitmel kasutajal teha koostööd ühe dokumendi kallal reaalajas.
 5. Google Slides: Veebipõhine esitlustarkvara, mis võimaldab mitmel kasutajal teha koostööd ühe esitluse kallal reaalajas.
 6. Google Meet: videokonverentsi vahend, mis võimaldab kasutajatel korraldada virtuaalseid kohtumisi ja veebiseminare.
 7. Google'i vestlus: Sõnumi- ja koostöövahend, mis võimaldab kasutajatel suhelda kolleegidega reaalajas.

Lisaks nendele põhirakendustele pakub Google Workspace mitmeid muid tootlikkuse ja koostöö vahendeid, sealhulgas Google Forms, Google Sites, Google Keep, Google Calendar ja palju muud.

Miks osta Google'i Mosaicilt?

Mosaic on Google Workspace'i edasimüügipartner, kes pakub konsultatsioone, koolitusi ja tugiteenuseid, et aidata ettevõtetel Google Workspace'i tellimusest maksimumi võtta. Edasimüügipartnerina pakub Mosaic erihindu, sooduspakkumisi ja muid soodustusi, mis aitavad ettevõtetel raha säästa ja Google Workspace'i tellimusest maksimaalselt kasu saada.

Google Workspace pakub võimsat tootlikkuse ja koostöövahendite paketti, mis on loodud selleks, et aidata igas suuruses ettevõtetel tõhusamalt ja tulemuslikumalt töötada. Selle pilvepõhine ülesehitus, lai valik funktsioone ja kohandatavus teevad sellest populaarse valiku ettevõtetele, kes soovivad oma töövooge tõhustada ning suhtlus- ja koostöövõimalusi parandada. Selliste edasimüüjapartnerite nagu Mosaic toel saavad ettevõtted oma Google Workspace'i tellimusest maksimumi võtta ja viia oma tootlikkus järgmisele tasemele.

RSS Google'i tööruumi uuendused
 • Google'i tööruumi uuenduste iganädalane kokkuvõte - 19. aprill 2024 19/04/2024
  1 Uus uuendusKui ei ole teisiti märgitud, on allpool toodud funktsioonid kättesaadavad kõigile Google Workspace'i klientidele ja need on täielikult kasutusele võetud või kasutuselevõttu alustamas. Kiir- ja plaanipärase versiooni samaaegsel käivitamisel ei tohiks kasutuselevõtmine võtta kauem kui 15 tööpäeva. Kui see ei ole nii, siis peaks iga juurutamisetapp [...]
 • Nüüd üldiselt saadaval: Google Chat'i ja teiste sõnumivahetusplatvormide vaheline koostalitlusvõime 18/04/2024
  See teadaanne oli osa Google Cloud Next '24-st. Külastage Workspace'i blogi, et saada rohkem teavet Workspace'i järgmise uuenduste laine kohta, sealhulgas Gemini täiustused Google Workspace'ile.Mis muutubKui Google Cloud Next 2023 teatasime koostalitlusvõimest Google Chat'i, Microsoft Teams'i ja Slack'i vahel, mida toetab Mio ja mis oli varem kättesaadav Workspace'i klientidele [...]
 • Google'i vestlusrakendused saavad nüüd tellida sündmuste teateid 18/04/2024
  See teadaanne oli osa Google Cloud Next '24-st. Külastage Workspace'i blogi, et saada rohkem teavet Workspace'i järgmise uuenduste laine kohta, sealhulgas Gemini täiustused Google Workspace'ile.Mis muutubGoogle Workspace'i arendajad, kes on registreeritud meie Developer Preview Program'is, on saanud luua vestlusrakendusi, mis saavad tellida vestlusüritusi, kasutades [...]
 • Edendada ruumi liikmeid ruumi haldajatele, kasutades Google Chat APId 18/04/2024
  See teadaanne oli osa Google Cloud Next '24-st. Külastage Workspace'i blogi, et saada lisateavet Workspace'i järgmise uuenduste laine kohta, sealhulgas Gemini for Google Workspace'i täiustused.Mis muutubMöödunud aastal teatasime võimalusest luua ruume, liikmeskondi, grupivestlusi ja muud, kasutades Google'i vestlus API-d. Täna on meil hea meel tutvustada täiustatud [...]
 • Kättesaadav beetaversioonis: logib automaatselt Google Voice'i kõned Salesforce'i kontaktidele. 18/04/2024
  Mis muutub Käivitame beetaversiooni, mis võimaldab Google Voice'i ja Salesforce'i vahelist integratsiooni, mis lihtsustab Voice'is tehtud kõnede üksikasjade jälgimist. Kui see on lubatud: Salesforce'i kontaktid kuvatakse Google Voice'is. Google Voice'i kõned registreeritakse nüüd mis tahes vastavale Salesforce'i kontaktile. Salesforce'i kontakte tähistatakse Salesforce'i logoga. Kes on mõjutatudAdministraatorid ja [...]