Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Tootlikkuse ja koostöö suurendamine Mosaici GoTo tarkvaralahenduste abil

Miks GoTo tarkvara?

GoTo on juhtiv pilvepõhise koostöö- ja tootlikkustarkvara pakkuja, mis aitab ettevõtetel oma meeskondade ja klientidega suhelda. GoTo tarkvara abil saate korraldada virtuaalseid koosolekuid, veebiseminare ja koolitusi ning pakkuda kaugtuge ja juurdepääsu oma süsteemidele, ja seda kõike ühel platvormil.

GoTo tarkvarapakkumiste hulka kuuluvad GoToMeeting, GoToWebinar, GoToTraining, GoToAssist ja palju muud, mis teeb sellest olulise vahendi ettevõtetele, kes soovivad suurendada oma tootlikkust ja tõhustada oma tegevust. GoTo abil saate suurendada oma meeskonna koostööd ja kaasatust, parandada klienditeenindust ning vähendada reisi- ja IT-kulusid.

Siin on kolm peamist kasu GoTo tarkvaralahendused:

  1. Õmblusteta koostöö: GoTo pakub hõlpsasti kasutatavaid koostöövahendeid, mis võimaldavad teie meeskonnal luua ühendust ja töötada koos, olenemata sellest, kus nad asuvad. Selliste funktsioonidega nagu ekraani jagamine, salvestamine ja failide jagamine saate suurendada oma meeskonna tootlikkust ja ühtlustada töövooge.
  2. Usaldusväärne jõudlus: GoTo pakub ettevõtte tasemel töökindlust, tagades, et teie koosolekud, veebiseminarid ja muud sessioonid kulgevad sujuvalt ja katkestusteta. Tänu 24/7 klienditoele võite usaldada GoTo'd, et teie äri toimiks tõrgeteta.
  3. Paindlik kasutuselevõtt: GoTo tarkvaralahendused on paindlikud, võimaldades teil valida teie ettevõttele sobivaima kasutuselevõtu võimaluse, olgu see siis pilves, kohapeal või hübriidselt.

Miks osta GoTo't Mosaicilt?

Mosaic on GoTo tarkvaralahenduste edasimüüja partner. Meie ekspertide meeskond aitab teil valida teie ettevõttele sobivad GoTo tööriistad, olgu teil siis vaja GoToMeeting, GoToWebinar, GoToTraining, GoToAssist või muid lahendusi.

GoTo edasimüügipartnerina on meil juurdepääs uusimatele toodetele ja teenustele, mis tagab, et saate kõige uuemad lahendused. Lisaks sellele võimaldab meie tarkvaralitsentside alane asjatundlikkus pakkuda kohandatud lahendusi teie unikaalsetele ärivajadustele. Oleme uhked kiire hinnapakkumiste koostamise ja tarnimise teenuse üle, tagades, et saate kiiresti rakendada vajalikud lahendused.

Mosaic on pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke pakkumisi. Võtke meiega juba täna ühendust, et saada rohkem teavet meie GoTo tarkvaralahenduste kohta ja selle kohta, kuidas me saame aidata teil suurendada tootlikkust ja koostööd teie ettevõttes.