Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Kaitske oma ettevõtet WithSecure'i küberturvalisuse lahendustega

Miks WithSecure tarkvara?

WithSecure (endine F-Secure) on juhtiv küberturvalisuse lahenduste pakkuja, mis kaitseb ettevõtteid ohtude ja küberrünnakute eest. WithSecure'iga saate tagada oma tundlike andmete ja digitaalse vara turvalisuse ja julgeoleku.

WithSecure'i küberturvalisuse pakkumised hõlmavad viirusetõrjet ja lõpp-punktide kaitset, haavatavuse haldamist ja võrguturvalisuse lahendusi, mis teeb sellest olulise vahendi ettevõtetele, kes soovivad vähendada turvariske. WithSecure'i abil saate kaitsta oma ettevõtet küberohtude eest, järgida eeskirju ja saavutada meelerahu.

Siin on kolm peamist kasu WithSecure küberturvalisuse lahendused:

  1. Täiustatud ohukaitse: WithSecure pakub täiustatud kaitset, mis tuvastab ja takistab isegi kõige keerukamaid küberrünnakuid. Tänu tipptasemel tehnoloogiale ja reaalajas toimuvale ohuanalüüsile saate olla küberkurjategijatest sammu võrra ees ja hoida oma äri turvalisena.
  2. Vastavus on lihtne: WithSecure'i küberturvalisuse lahendused aitavad teil järgida eeskirju, sealhulgas GDPR, HIPAA ja PCI DSS. Põhjalike aruandlus- ja auditeerimisvõimaluste abil saate hõlpsasti tõestada oma vastavust reguleerivatele asutustele ja klientidele.
  3. Lihtsustatud küberturvalisuse haldamine: WithSecure'i lahendused on loodud kasutajasõbralikuks ja hõlpsasti hallatavaks. Tänu tsentraliseeritud juhtimiskonsoolile saate jälgida ja hallata oma küberturvalisuse olukorda kõigis seadmetes ja lõpp-punktides ühelt juhtpaneelilt.

Miks osta WithSecure'i Mosaicilt?

Mosaic on WithSecure'i usaldusväärne partner ja tema küberturvalisuse lahenduste volitatud edasimüüja. Meie ekspertide meeskond aitab teil valida teie ettevõttele sobivad WithSecure'i vahendid, olgu teil siis vaja viirusetõrjet ja lõpp-punktide kaitset, haavatavuse haldamist või võrguturvalisuse lahendusi.

WithSecure'i partnerina on meil juurdepääs uusimatele toodetele ja teenustele, mis tagab teile kõige ajakohasemad lahendused. Lisaks sellele võimaldab meie tarkvaralitsentside alane pädevus pakkuda kohandatud lahendusi teie unikaalsetele ärivajadustele. Oleme uhked kiire hinnapakkumiste koostamise ja tarnimise teenuse üle, mis tagab, et saate vajalikud lahendused kiiresti kasutusele võtta.

Mosaic on pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke pakkumisi. WithSecure'i volitatud edasimüüjana pakume konkurentsivõimelisi hindu kõigile WithSecure'i toodetele ja teenustele. Võtke meiega juba täna ühendust, et saada rohkem teavet meie WithSecure'i küberturvalisuse lahenduste kohta ja selle kohta, kuidas me saame aidata teil kaitsta oma ettevõtet küberohtude eest.