Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Optimeerige oma turundust Mosaic'i Acoustic lahendustega

Interneti-sümbol ja ümbrik

Miks Acoustic tarkvara?

Acoustic on juhtiv turundustarkvaralahenduste pakkuja, mis aitab ettevõtetel optimeerida oma turundusstrateegiaid ja edendada majanduskasvu. Acousticuga saate luua personaliseeritud kampaaniaid, automatiseerida oma turundusprotsesse ja analüüsida tulemusi, et saada teadmisi ja parandada investeeringutasuvust.

Acousticu tarkvarapakkumised hõlmavad e-posti turundust, mobiilturundust, veebi personaliseerimist, turunduse automatiseerimist ja analüütikat, mis muudab selle oluliseks vahendiks ettevõtetele, kes soovivad konkurentsist ees püsida. Acousticuga saate edastada õige sõnumi õigele sihtrühmale õigel ajal, suurendades seeläbi kaasamist ja konversioone.

Siin on kolm peamist kasu Acoustic tarkvaralahendused:

  1. Isikupärastatud kampaaniad: Acousticuga saate luua personaliseeritud kampaaniaid, mis kõnetavad teie sihtrühma. Alates e-turundusest kuni mobiilsete sõnumite ja veebi personaliseerimiseni pakub Acoustic vahendeid, mida vajate tulemuste saavutamiseks vajalike sihipäraste sõnumite edastamiseks.
  2. Turunduse automatiseerimine: Acoustic'u turunduse automatiseerimise vahendid võimaldavad teil automatiseerida oma turundusprotsesse, säästes aega ja ressursse ning suurendades samal ajal tõhusust. Automatiseeritud töövoogude ja käivitajate abil saate edastada oma sihtrühmale õigeaegseid ja asjakohaseid sõnumeid ilma käsitsi sekkumiseta.
  3. Analüütika: Acousticu analüüsivahendid annavad ülevaate teie turundustulemustest, võimaldades teil mõõta oma kampaaniate tõhusust ja teha andmetel põhinevaid otsuseid turundusstrateegia optimeerimiseks.

Miks osta Acoustic Mosaicilt?

Mosaic on Acoustic'u partner ja Acoustic'u tarkvaralahenduste volitatud edasimüüja. Meie ekspertide meeskond aitab teil valida teie ettevõttele sobivad Acousticu tööriistad, olgu teil siis vaja e-posti turundust, mobiiliturundust, veebi personaliseerimist, turunduse automatiseerimist või analüütilisi lahendusi.

Akustika partnerina on meil juurdepääs uusimatele toodetele ja teenustele, mis tagab teile kõige ajakohasemad lahendused. Lisaks sellele võimaldab meie tarkvaralitsentside alane pädevus pakkuda kohandatud lahendusi teie unikaalsetele ärivajadustele. Oleme uhked kiire hinnapakkumiste koostamise ja tarnimise teenuse üle, mis tagab, et saate vajalikud lahendused kiiresti kasutusele võtta.

Mosaic on pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke pakkumisi. Acoustic'u volitatud edasimüüjana pakume konkurentsivõimelist hinda kõikidele Acoustic'u toodetele ja teenustele. Võtke meiega juba täna ühendust, et saada rohkem teavet meie Acousticu tarkvaralahenduste kohta ja selle kohta, kuidas me saame aidata teil optimeerida oma turundusstrateegiat ja edendada kasvu.