Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Tõhustage kliendituge Mosaici Zendeski tarkvaralahendustega

Miks Zendeski tarkvara?

Zendesk on pilvepõhine klienditeeninduse tarkvara, mis aitab ettevõtetel luua paremaid kliendisuhteid. Zendeski tarkvara abil saate pakkuda personaalset kliendituge mitmes kanalis, ühtlustada töövooge ja saada väärtuslikku teavet kliendisuhtluse kohta.

Zendeski tarkvarapakkumised hõlmavad klienditoe, müügi CRM-i ja kaasamisvahendeid, mis teeb sellest olulise vahendi ettevõtetele, kes soovivad parandada oma kliendikogemust. Zendeski abil saate vähendada vastamisaega, suurendada klientide rahulolu ja parandada kliendipidamist.

Siin on kolm peamist kasu Zendesk tarkvaralahendused:

  1. Mitmekanaliline tugi: Zendesk pakub tuge mitmes kanalis, sealhulgas e-posti, chatis, sotsiaalmeedias ja telefoni teel, mis võimaldab teil jõuda oma klientideni, kus iganes nad ka poleks. Tänu ühtsele postkastile ja intuitiivsetele töövoogudele saate hallata kõiki kliendisuhtlusi ühes kohas.
  2. Andmetest lähtuvad teadmised: Zendesk pakub võimsaid analüüsivahendeid, mis aitavad teil jälgida ja mõõta klientide suhtlemist, andes teile väärtuslikke teadmisi klientide käitumise ja meeleolu kohta. Nende andmete abil saate tuvastada parandamist vajavad valdkonnad ja teha andmepõhiseid otsuseid, et parandada klientide rahulolu.
  3. Kohandatavad lahendused: Zendeski tarkvaralahendused on väga hästi kohandatavad, mis võimaldab teil kohandada oma kliendituge vastavalt teie ettevõtte vajadustele. Tänu paindlikele kasutuselevõtuvõimalustele ja paljudele integratsioonidele saate luua sujuvat kliendikogemust, mis vastab teie ainulaadsetele nõuetele.

Miks osta Zendeski Mosaicilt?

Mosaic on Zendeski partner ja Zendeski tarkvaralahenduste volitatud edasimüüja. Meie ekspertide meeskond aitab teil valida teie ettevõttele sobivad Zendeski tööriistad, olgu teil siis vaja klienditoe-, müügi CRM- või kaasamislahendusi.

Zendeski partnerina on meil juurdepääs uusimatele toodetele ja teenustele, mis tagab teile kõige ajakohasemad lahendused. Lisaks sellele võimaldab meie tarkvaralitsentside alane asjatundlikkus pakkuda kohandatud lahendusi teie unikaalsetele ärivajadustele. Oleme uhked kiire hinnapakkumiste koostamise ja tarnimise teenuse üle, tagades, et saate kiiresti rakendada vajalikud lahendused.

Mosaic on pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke pakkumisi. Zendeski volitatud edasimüüjana pakume konkurentsivõimelisi hindu kõigile Zendeski toodetele ja teenustele. Võtke meiega juba täna ühendust, et saada rohkem teavet meie Zendeski tarkvaralahenduste kohta ja selle kohta, kuidas me saame aidata teil parandada oma kliendituge ja luua paremaid kliendisuhteid.