Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Eelised, mis tulenevad koostööst lisandväärtusega edasimüüjaga teie tarkvaravajaduste rahuldamiseks

Koostöö lisandväärtusega edasimüüjaga (VAR) võib pakkuda ettevõtetele mitmeid eeliseid. Selles blogipostituses räägime VARiga töötamise eelistest ja sellest, kuidas nad saavad aidata ettevõtetel oma tarkvara hanke- ja litsentsimisprotsesse lihtsustada. Selle postituse eesmärk on aidata ettevõtetel teha teadlik otsus, kas partnerlus VARiga on nende organisatsiooni jaoks õige.

Ekspertiis litsentseerimise ja hangete valdkonnas

Üks peamisi eeliseid VARiga koostöö tegemisel on nende teadmised litsentseerimise ja hangete kohta. VAR-ettevõtjatel on laialdased teadmised tarkvaratööstusest ja nad saavad aidata ettevõtetel orienteeruda tarkvaralitsentside keerulises maailmas. Nad saavad anda nõu, millised on parimad litsentsimisvõimalused teie ettevõtte vajadustele, pidada läbirääkimisi tarkvaratootjatega hinnakujunduse üle ja tagada, et teie ettevõte järgib täielikult litsentsilepinguid.

CompTIA uuringu kohaselt töötab 70% ettevõtetest tarkvara litsentseerimise ja hankimise vajaduste rahuldamiseks VARi või hallatud teenuste pakkujaga (MSP).

Individuaalsed tarkvaralahendused teie ärivajaduste jaoks

Veel üks VARiga töötamise eelis on nende võime pakkuda teie ettevõtte vajadustele kohandatud tarkvaralahendusi. VAR-ettevõtetel on suhted mitmete tarkvaratootjatega ja nad saavad pakkuda mitmesuguseid tarkvaralahendusi, mis vastavad teie konkreetsetele vajadustele. Nad saavad aidata ka tarkvaralahenduste integreerimisel ja kohandamisel, et tagada nende sujuv koostöö teie olemasolevate süsteemidega.

MarketsandMarkets'i aruandes leiti, et ülemaailmne lisandväärtusega edasimüüjate turg kasvab 2023. aastaks prognooside kohaselt $3,7 miljardi euroni, kusjuures kasv on tingitud kasvavast nõudlusest kohandatud tarkvaralahenduste järele.

Kiire hinnapakkumise ja kohaletoimetamise teenused

Koostöö VARiga võib aidata ettevõtetel ka lihtsustada oma tarkvara hanke- ja tarneprotsesse. VAR-ettevõtjad saavad pakkuda kiireid hinnapakkumiste koostamise ja tarnimise teenuseid, mis tagab, et ettevõtted saavad kiiresti rakendada vajalikud tarkvaralahendused. Samuti võivad nad pakkuda pidevat tuge ja hooldusteenuseid, et tagada tarkvara nõuetekohane ja ajakohane toimimine.

 Techaisle'i uuringu kohaselt väitis 87% väikestest ja keskmise suurusega ettevõtetest, et tehnoloogiliste lahenduste kiire tarnimine on nende ettevõtte edu seisukohalt oluline.

Kokkuvõte

Partnerlus VARiga võib pakkuda ettevõtetele mitmeid eeliseid, sealhulgas teadmisi litsentseerimise ja hangete kohta, kohandatud tarkvaralahendusi ning kiireid hinnapakkumiste koostamise ja tarnimise teenuseid. Koostöös VARiga saavad ettevõtted oma tarkvara hanke- ja litsentseerimisprotsesse lihtsustada, tagades, et neil on olemas kasvuks ja edu saavutamiseks vajalikud tarkvaralahendused.

Jaga postitust:

Seotud ametikohad

Pilvepõhine vs. kohapealne tarkvara: Milline on teie ettevõtte jaoks õige?

Pilvandmetöötluse levikuga seisavad ettevõtted silmitsi otsusega, kas valida pilvepõhine või kohapealne tarkvara. Selles blogipostituses arutame pilvepõhise ja kohapealse tarkvara erinevusi ning anname ülevaate sellest, milline variant võib teie ettevõtte jaoks sobida. See postitus on mõeldud selleks, et aidata ettevõtetel teha teadlik otsus, millist tüüpi tarkvara valida.

Loe edasi

Tarkvara litsentsimise ja hangete tähtsus: Põhjalik juhend

Tarkvaralitsentsid ja -hanked on iga ettevõtte tehnoloogiainfrastruktuuri olulised aspektid. Selles blogipostituses arutame tarkvara litsentseerimise ja hangete tähtsust, erinevaid tarkvaralitsentside liike ja tarkvarahangete parimaid tavasid. Selle postituse eesmärk on aidata ettevõtetel teha litsentseerimise ja hangetega seotud teadlikke otsuseid, tagades, et neil on edu saavutamiseks vajalik tarkvara.

Loe edasi