Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Innovatsiooni edendamine koos NVIDIA tipptehnoloogiatega

Miks Nvidia tarkvara?

NVIDIA on juhtiv tehnoloogiaettevõte, mis on juba üle kahe aastakümne aidanud kaasa innovatsioonile erinevates tööstusharudes alates mängudest kuni tervishoiuni. Nende tipptasemel tehnoloogiate hulka kuuluvad graafikaprotsessorid (GPU) andmekeskuste ja personaalarvutite jaoks, tehisintellekti ja süvaõppe lahendused ning autonoomse sõidu tarkvara.

Siin on kolm peamist kasu NVIDIA tarkvaralahendused:

  1. Täiustatud jõudlus: NVIDIA graafilised protsessorid ja tarkvaralahendused pakuvad suuremat jõudlust ja kiirust, mis võimaldab ettevõtetel töödelda keerulisi andmeid ja rakendusi hõlpsasti. Nende suure jõudlusega arvutuslahendused võimaldavad sellistes tööstusharudes nagu rahandus, tervishoid ja tootmine viia läbi simulatsioone, analüüsida andmeid ja luua virtuaalseid mudeleid täpsusega.
  2. Täiustatud tehisintellekt ja süvaõpe: NVIDIA tehisintellekti ja süvaõppe lahendused võimaldavad ettevõtetel kasutada tehisintellekti võimsust ülesannete automatiseerimiseks, andmete analüüsimiseks ja prognoosimudelite loomiseks. Neid lahendusi kasutatakse kõikides tööstusharudes, alates tervishoiust ja rahandusest kuni transpordi ja meelelahutuseni, et aidata ettevõtetel teha paremaid otsuseid ja edendada innovatsiooni.
  3. Autonoomne juhtimine: NVIDIA autonoomse sõidu tarkvara võimaldab autotootjatel arendada ja kasutusele võtta isejuhtivaid autosid. Nende DRIVE platvorm pakub vajalikke tark- ja riistvarakomponente, sealhulgas kaameraid ja andureid, et luua turvaline ja usaldusväärne isesõitev süsteem.

Miks osta Nvidia Mosaicist?

NVIDIA tarkvaralahendusi usaldavad ettevõtted ja tööstusharud kogu maailmas. NVIDIA tarkvara keskendub innovatsioonile ja jõudlusele ning on loodud selleks, et aidata ettevõtetel kiiremini ja tõhusamalt oma eesmärke saavutada.

NVIDIA partnerina saab Mosaic pakkuda teie ettevõttele uusimaid NVIDIA tarkvaralahendusi, alates suure jõudlusega arvutitest kuni tehisintellekti ja autonoomse sõidu tarkvarani. Meie ekspertide meeskond aitab teil valida teie ettevõttele sobivad NVIDIA lahendused ja pakub tuge kogu rakendusprotsessi jooksul.

Mosaic on pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke pakkumisi. NVIDIA volitatud edasimüüjana pakume konkurentsivõimelisi hindu kõigile NVIDIA toodetele ja teenustele. Võtke meiega juba täna ühendust, et saada rohkem teavet NVIDIA tipptasemel tehnoloogiate kohta ja selle kohta, kuidas me saame aidata teie ettevõttel olla eesrindlik.