Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Blogi

Eelised, mis tulenevad koostööst lisandväärtusega edasimüüjaga teie tarkvaravajaduste rahuldamiseks

Koostöö lisandväärtusega edasimüüjaga (VAR) võib pakkuda ettevõtetele mitmeid eeliseid. Selles blogipostituses räägime VARiga töötamise eelistest ja sellest, kuidas nad saavad aidata ettevõtetel oma tarkvara hanke- ja litsentsimisprotsesse lihtsustada. Selle postituse eesmärk on aidata ettevõtetel teha teadlik otsus, kas partnerlus VARiga on nende organisatsiooni jaoks õige.

Loe edasi

Tarkvara litsentsimise ja hangete tähtsus: Põhjalik juhend

Tarkvaralitsentsid ja -hanked on iga ettevõtte tehnoloogiainfrastruktuuri olulised aspektid. Selles blogipostituses arutame tarkvara litsentseerimise ja hangete tähtsust, erinevaid tarkvaralitsentside liike ja tarkvarahangete parimaid tavasid. Selle postituse eesmärk on aidata ettevõtetel teha litsentseerimise ja hangetega seotud teadlikke otsuseid, tagades, et neil on edu saavutamiseks vajalik tarkvara.

Loe edasi

Pilvepõhine vs. kohapealne tarkvara: Milline on teie ettevõtte jaoks õige?

Pilvandmetöötluse levikuga seisavad ettevõtted silmitsi otsusega, kas valida pilvepõhine või kohapealne tarkvara. Selles blogipostituses arutame pilvepõhise ja kohapealse tarkvara erinevusi ning anname ülevaate sellest, milline variant võib teie ettevõtte jaoks sobida. See postitus on mõeldud selleks, et aidata ettevõtetel teha teadlik otsus, millist tüüpi tarkvara valida.

Loe edasi