Maakri tn 21, 10145 Tallinn, Eesti

Otsi
Sulgege see otsingukast.

Kvalitatiivse andmeanalüüsi täiustamine Mosaici ATLAS.ti lahenduste abil

Inimesed istuvad laua taga ja peavad töökeskkonnas koosolekut

Miks Atlast.ti tarkvara?

ATLAS.ti on juhtiv kvalitatiivse andmeanalüüsi tarkvaralahendus, mis võimaldab teadlastel ja analüütikutel avastada arusaamu tekstilistest, visuaalsetest ja audioandmetest. ATLAS.ti täiustatud tööriistade abil saate korraldada, analüüsida ja tõlgendada kvalitatiivseid andmeid, saades väärtuslikke teadmisi oma uuringute ja otsuste tegemiseks.

ATLAS.ti tarkvarapakett pakub laia valikut funktsioone, mis on mõeldud kvalitatiivse andmeanalüüsi erinevate aspektide, sealhulgas andmete kodeerimise, sisuanalüüsi, teksti uurimise ja visualiseerimise toetamiseks. Need lahendused on kohandatud selleks, et aidata teadlastel keerulisi andmeid mõtestada, tuvastada mustreid ja eraldada mõtestatud teavet.

Peamised eelised ATLAS.ti Lahendused:

  1. Põhjalik andmete kodeerimine: ATLAS.ti kodeerimisvahendid võimaldavad teadlastel korrastada ja kategoriseerida kvalitatiivseid andmeid, mis hõlbustab teemade ja mustrite tuvastamist.
  2. Rikkaliku teksti uurimine: ATLAS.ti võimaldab tekstiandmete põhjalikku uurimist, hõlbustades erinevate allikate põhjalikku analüüsi.
  3. Visuaalne ja audioanalüüs: ATLAS.ti toetab visuaalsete ja audioandmete analüüsi, võimaldades teadlastel lisada analüüsi multimeediaelemente.
  4. Ühisuuringud: ATLAS.ti pakub funktsioone koostööuuringuteks, mis võimaldavad meeskondadel töötada koos kvalitatiivsete andmete analüüsiprojektide kallal.

Miks osta Atlas.ti Mosaicilt?

Mosaic pakub ATLAS.ti võimsaid lahendusi, mis võimaldavad teadlastel ja analüütikutel parandada oma kvalitatiivsete andmete analüüsi võimalusi ja saada sisukaid teadmisi. Meie ekspertide meeskond aitab teil valida õigeid ATLAS.ti tooteid, mis vastavad teie teadustöö eesmärkidele ja nõuetele.

Usaldusväärse partnerina on Mosaic spetsialiseerunud tarkvaralahenduste pakkumisele, mis lihtsustavad kvalitatiivsete andmete analüüsi, tõhustavad tekstiuuringuid ja toetavad ühiseid teadusuuringuid. Tänu meie kogemustele saate integreerida ATLAS.ti lahendused sujuvalt oma uurimisprotsessi ja avada oma andmete potentsiaali.

Mosaic on pühendunud erakordsele klienditeenindusele ja konkurentsivõimelistele hindadele. Valides Mosaici ATLAS.ti lahendused, saate juurdepääsu täiustatud tehnoloogiale, mis võimaldab teie organisatsioonil kvalitatiivse andmeanalüüsi valdkonnas silma paista.

ATLAS.ti lahenduste abil avastame teadmisi

ATLAS.ti lahendused pakuvad teadlastele vajalikke vahendeid kvalitatiivsete andmete tõhusaks korrastamiseks, analüüsimiseks ja tõlgendamiseks. Koostöö Mosaiciga tagab, et saate ATLAS.ti lahenduste tõhusaks rakendamiseks asjatundlikku juhendamist ja tuge. Võtke meiega juba täna ühendust, et uurida, kuidas ATLAS.ti lahendused võivad parandada teie organisatsiooni kvalitatiivsete andmete analüüsi võimalusi.